Hailey Bieber karnı burnunda hamilelik pozuyla gündemi salladı! Hailey Bieber karnı burnunda hamilelik pozuyla gündemi salladı!

Şehir şehir gezerek hayranlarıyla buluşan Ajda Pekkan, önceki akşam Bursa Kültürpark Açıkhava’da sahne aldı. Turnesinin başladığı günden bu yana sold out konser serisine devam eden Süperstar, Bursa’da da yoğun ilgi gördü. Tüm biletlerin tükendiği ve uzun kuyrukların oluştuğu konserde sahneye çıkan Pekkan, harika performansının yanı sıra enerjisiyle ve muhteşem yorumuyla da büyük beğeni topladı.

Efsane ses Nejat Alp'in "İlk Baharım Kışa Döndü" şarkısını seslendirdi

3.500 müzikseverin eşliğiyle birlikte sevilen şarkılarını seslendiren Ajda Pekkan, koro halinde kendisine eşlik eden hayranlarına teşekkür etti. Repertuarında bir çok hit şarkısına yer veren Pekkan, Semicenk ile birlikte düet yaptığı ve kısa süre içerisinden dijital platformlarda en çok dinlenenler arasında yer alan “İlk Baharım Kışa Döndü” şarkısına da yer verdi.

80 yaşındaki Süperstar turneye devam ediyor

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Süperstar, kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına unutulmaz bir akşam yaşatırken alkışlar eşliğinde sahneden indi. Yaz turnesine devam edecek olan Süperstar, 28 Haziran’da Ankara Atılım sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Kaynak: Bülten