Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi için oy kullanmak için TSK Mehmetçik Vakfı Hafize İhsan Payaza İlkokulu’na geldi. 4011 numaralı sandığın bulunduğu sınıfın önünde sıraya giren Özdağ, sandık görevlileriyle selamlaştıktan sonra kabine geçerek oyunu kullandı.

Genel merkeze geçti

Oy kullanma işleminin ardından seçim kampanyası ile ilgili detayları aktaran Özdağ, “Buradan sonra genel merkeze geçeğim ve seçim sonuçlarını oradan takip edeceğim. Türkiye için hayırlı uğurlu olsun, umarım çok sorunsuz bir sayım gerçekleşir ve halkın iradesi tecelli eder. Biz Zafer Partisi olarak büyük bir sıçrama yapacağımızı düşünüyoruz. Bunu bütün bir seçim kampanyası boyunca gördük. Bu yüzden seçimlere büyük bir sevinç ve özgüvenle girdik. İnşallah sandıklar açıldığında bu yapmış olduğumuz tespitlerin teyidini göreceğiz” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi; Polisi korumak hepimizin görevi! DEVA Partisi; Polisi korumak hepimizin görevi!

"Zafer Partisi 4. parti"

31 Mart'ta gerçekleştirilen seçimlerdeki sonuçlarla ilgili de konuşan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Açıklamak için erken ama ilk sonuçlara göre Zafer Partisi'nde somut bir yükseliş var. Çok önemli bir büyükşehirde Zafer Partisi 4. parti olacak gibi görünüyor." açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi