Aday adaylığı sürecini sıkıntılı bir şekilde geçiren mevcut belediye başkanlarından üçü hariç tamamını değiştirme adımı atan CHP’de taşları yerine oturtmak için oluşturulan CHP'nin emektar isimlerini buluşturan ‘AK Saçlılar Heyeti’, dur durak demeden mevcut belediye başkanlarını dolaşmaya devam ediyor. Başkanlığını Bülent Baratalı ve Sekreteryasını Hüseyin Saygılı’nın yaptığı İzmir Seçim Koordinasyon Merkezi Danışma Kurulu Tunç Soyer’i ziyaret etti. Kurula CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da eşlik etti.

Cemil Tugay’a brifing için talimat verdim…

THY'den küresel çapta yaşanan teknik aksaklık sonrası açıklama geldi THY'den küresel çapta yaşanan teknik aksaklık sonrası açıklama geldi

Seçim çalışmaları konusunda destek olma söz veren Tunç Soyer’in ben söyleyeceklerimi Narlıdere Metro açılışında söyledim. Ben partiliyim. Adaylarımıza elbette destek olurum. Cemil Tugay’la da görüştüm. Genel Sekreterim ve Genel Sekreter yardımcılarım dahil bütün bürokrat kadroma Cemil Tugay’ brifing verilmesi yönünde talimat verdim. Önümüzdeki günlerde bu birifingi vereceğiz’ dediği öğrenildi. Danışma Kurulu’nun bu Çarşamba henüz gidilmemiş belediye başkanlarını da ziyaret ederek ziyaret turunu tamamlaması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi