Tokat'ta art arda gelen depremlerin bilançosu sabah ortaya çıktı! Tokat'ta art arda gelen depremlerin bilançosu sabah ortaya çıktı!

Ankara'da mülk edindiği ve yaklaşık 30 milyon TL değerinde olduğu söylenen malikanesiyle gündeme gelen Sinan Oğan, Azerbaycanlı bir medya mensubuna röportaj verdi.

"Plana sadık kalan Sinan Oğan", tartışmalı malikanesinin kapılarını Azerbaycan'da yayın yapan İctimai TV'deki 'Persona' programında açtı.

Burası 1 milyon dolardan fazla eder

Oğan, malikanesinin bahçesinden ilk görüntülerin yayınlandığı programa katılarak, "Burası 1 milyon dolardan fazla eder. İçinde futbol ve voleybol sahası bulunuyor, ayrıca açık hava sineması var" dedi. Geçen yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'na karşı ATA İttifakı'nın adayı olarak çıkan ve ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen Oğan, Azeri medya mensubunun "Ben 1 milyon dolarlık bir bahçeye mi gelirdim, eve mi gelirdim?" sorusuna ise, "Burası 1 milyon dolardan daha fazla eder. Futbol sahası var. Kızım voleybol oynuyor, ufak bir voleybol sahamız var. Yani burası geniş bir yer. Bu nedenle, buraya bir milyon dolar verseler dahi satmam" şeklinde cevap verdi.

Sinan Oğan Foto 11

Cehennemin kapılarını kapatacağız

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan ve Ankara'da yüzde 5,17 oy alan Sinan Oğan, daha sonra düzenlediği basın toplantısında, Cumhur İttifakı'nın adayı olan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklamıştı. Sinan Oğan'ın 30 milyon TL değerindeki malikanesini bölge rayiç bedeli üzerinden gösterdiği ve yaklaşık 1 milyonluk tapu harcı vergisinden kaçtığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Erdoğan, Sinan Oğan'ın kendisini desteklemesiyle ilgili, "Sinan Bey'in katılımında pazarlık yok. Cumhur İttifakı'nın elemanı gibi çalışıyor" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ