Manisa'nın Turgutlu ilçesinde halkla buluşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, mitingde yaptığı konuşmada, 15 yıldır halkla iç içe olduklarını ve bu süreçte dostlukların önemini vurguladı. Emeklilerin sorunlarına değinen Özel, AK Parti iktidarı döneminde emekli maaşlarının düşüklüğüne dikkat çekti ve halktan destek istedi.

Ak Parti Milletvekili Şebnem Bursalı ıstakoz paylaşımı için sosyal medya hesabından savunmaya geçti! Ak Parti Milletvekili Şebnem Bursalı ıstakoz paylaşımı için sosyal medya hesabından savunmaya geçti!

Özgür Özel, gençlere de hitap ederek umutlarını kaybetmemeleri gerektiğini belirtti ve gençlerin Türkiye'nin geleceğini şekillendireceğine inandığını ifade etti.

Meral Akşener'in CHP'nin Balıkesir mitingindeki eleştirilerine cevap veren Özel, dostluktan ve naziklikten ödün vermeden, "Abla" diye seslendiği Akşener için, "Canı sağ olsun, ablamdır" dedi. Özel, siyasetin dostlukları bitirmemesi gerektiğini vurgulayarak, herkesi sevgi ve saygı çerçevesinde hareket etmeye çağırdı.

Manisa'daki mitingde Turgutlu Belediye Başkanı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın da konuşma yaparak halkı sevgi ve birlik mesajlarıyla selamladı. Akın, nefret söylemlerine karşı sevgi ve hoşgörüyle hareket etme çağrısında bulundu.

Kaynak: İHA