"Ege Yollarda" kapsamında Radyo Ege'nin yıldızları Mustafa Karslıoğlu ve Balamir Yıldız bu kez Gaziemir Ermat Dacia Plaza'da, yeni elektrikli Dacia Spring test sürüşüne katıldı.

Ermat Satış Direktörü Orhan Ekinci, Ermat Satış Müdürü Yiğit Çoşkun, Dacia Satış Şefi Cem Cavez ev sahipliğinde gerçekleşen sunumda yeni elektrikli Dacia Spring tanıtılarak, test sürüşü yapıldı. Çeşitli hediyeler verildi. 

"Ermat'a bekliyoruz... "
Radyo Ege'nin canlı yayınına katılarak yeni elektrikli Dacia Spring hakkında bilgi veren Satış Direktörü Orhan Ekinci aracın oldukça kullanışlı olduğunu ve fiyatının çok uygun olduğunu belirtti. Ay sonuna kadar aracını alanlara bakım hediyesi verdi. "Elektrikli araç satışı gün geçtikçe artmakta yeni modeller çıkmakta Dacia Spring'de yeni elektrikli fiyat avantajı ile ulaşılabilir bir araç pazara iyi girdi. Daha yakından görmek ve tanışmak isteyenler için deneme araçlarımız hazır Gaziemir ve Çiğli Ermat'a inanılmaz indirimlerimizle bekliyoruz."

260 hektarlık cennet zarar görmüş! 260 hektarlık cennet zarar görmüş!

Güvenli sürüş... 
Dacia Satış Şefi Cem Cavez ise araç alırken ilk bakılacak şeyin güvenlik olduğunu vurgulayarak Dacia Spring'in özelliklerinden bahsetti. Ermat Satış Müdürü Yiğit Coşkun canlı yayın sırasında satış temsilcileri İlker Çatal'ın ilk satışı gerçekleştirdiğini söyleyerek satın alan kişiyi yayına davet etti. Aracı satın alan Kerem Balkır Dacia Spring'i görünce rahat, güvenli, konforlu ve uygun fiyatlı olduğu için tercih ettiğini belirtti. "Bu araç benim dedim parayı gönderdim yarın da teslim alacağım" dedi. Çoşkun, ay sonuna kadar 35000 TL indirim uygulayacaklarını söyledi. Ayrıca Radyo Ege sunucularının ısrarı üzerine Eylül ayında doğanlar içinde 5000 TL özel indirim yaptı "Bizden otomobil almak, eylül ayında çok kolay üstelik hemen teslim... "dedi. 

Özel hediyeler... 
Merkez stüdyoda Eylem Aslan, Ermat Plaza'da Balamir Yıldız ve Mustafa Karslıoğlu'nun birlikte sunduğu yayın sonrası dinleyiciler ve gelen misafirler ile yeni elektrikli Dacia Spring önünde fotoğraflar çekildi. Ünlü yönetmen Recep Akdağ ve müzisyen Serdar Çakar da test sürüşüne katılan ziyaretçiler arasındaydı. Tüm misafirlere özel hediyeler verildi. 

Güldüren videolar... 
Üç gün test sürüşü yapan Mustafa Karslıoğlu, Dacia Spring ile özel videolar çekti. Sosyal medya hesaplarında paylaştığı yayımlar oldukça ilgi çekti. Özellikler bagajda kaybolduğu video viral oldu.