Son Mühür Tv’de Sıcak Bakış programı bir şampiyonu ağırladı. Yarış sporuna gönül veren İnfiniti Park Yöneticisi Bahadır Sevinç kente ve kentliye yönelik projelerini anlattı.

İşte Bahadır Sevinç’in konuşmasından öne çıkan detaylar..

İzmir’e aşığım…

Yarış aracı en fazla olan yarış takımıyız. Bizim gençlere inanılmaz bir düşkünlüğümüz var. Ülkü Yarış pistinde yarışıyorum, bölgesel dayanışma yapmak lazım. İzmir camiası olarak birleşmek istedik. İzmir’e aşığım ama İzmir’in birleşme konusundaki zayıflığına kırgınım. Bir belediye bir şeye izin veriyor diğer belediye aynı şeye izin vermiyor. Her belediyenin kendi yöresinde fuar zorunluluğu olması lazım.

Menderes ilçesi küçük Türkiye gibi…

Ben Menderes ilçesindeyim. Menderes Türkiye gibi. Deniz var, tarım var, sanayi var.

İnfiniti Park 300 dönümlük bir yer. Muhteşem bir tesis. Tek başıma 2,5 senemi aldı. 15 Ekim’de kapılarımızı açıyoruz. Teşvik almaya çekindim. Teşvik için müracaat etmeye çekindim. Keşke bir belediye deseydi ki burada iyi bir şey yapılıyor, başına sen geç en iyisini yapalım diye. Yoruluyoruz, enerjimizin düştüğü durumlar oluyor.

Rahmetli Ahmet Piriştina’nın İzmir fuarlar ve kongreler semti olacak diye. Spor Bakanlığına muhteşem bir proje hazırladım olimpiyatlarla ilgili, öğrenciler ve gençler için kampların kurulacağı bir projeydi. Müracaatta bulunduk, inceleniyor şu anda. Engel olmasınlar yeter. 50-60 bin kişilik festival yaptığımda herkes kazanacak. Kemalpaşa’da muhteşem kirazlar var halbuki boş bir metrekare bırakılmamalı. Her binanın önüne ağaç dikmek zorunda bırakırdım. Çok sevdiğim bir söz var, büyük gemi küçük gemiyi batırır.

Mc Donald’s Maaşları 2024 – Part Time ve Tam Zamanlı Güncel Maaşlar! Mc Donald’s Maaşları 2024 – Part Time ve Tam Zamanlı Güncel Maaşlar!

Özel dostlarımız için özel projelerimiz var…

Ben engelli özel arkadaşlarımız için bir şeyler yapmak istiyorum. Ben de trafik kazası sonrası aylarca yatakta yaptım. Ne olduğunu iyi biliyorum. Fuar’da onlara muhteşem konserler izlettik. Bir pedagog kadar bilgiliyim diyebilirim. Çocuklarla aram çok iyi. Engelliler için hazırladığım bir go kartım var. Her Salı günü 15 Ekim’den itibaren engelli kardeşlerimizi misafir edeceğiz. Belediyelerden şunu rica ediyorum, maddi beklentim yok. Kendi bölgelerindeki özel arkadaşlar, kimsesiz çocukları ya da madde bağımlı olanlar için servis kaldırırsa onları sevgiyle ağırlayabiliriz.

Başında durmakla çay kaynamaz, ocağın altını yakmak lazım şans çok önemli ama tevekkül de lazım.

Editör: Bünyamin Dobrucalı