Başkan Adayı Hamza Dağ, Balçova Ata Caddesi'nde başladığı ziyaretlerine, esnaflarla samimi sohbetler gerçekleştirerek ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek devam etti. 

Dağ, Balçova Ata Caddesi esnafını ziyaret ederek iş yerlerini tek tek dolaştı. Esnaflarla sıcak diyaloglar kurdu ve onların talep ve beklentilerini dinleyerek not aldı. İzmir'in ekonomik canlılığı için esnafın güçlendirilmesi ve desteklenmesi konusundaki kararlılığını vurgulayan Dağ, "İzmir'i hep birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız" dedi.

Son Dakika... AK Parti Buca Meclis Üyesi Aday listesine 5 itiraz, 1 değişiklik! Son Dakika... AK Parti Buca Meclis Üyesi Aday listesine 5 itiraz, 1 değişiklik!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Balçova'daki ziyaretlerinin ardından Narlıdere Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşayan çınarlarla bir araya geldi. Huzurevi sakinleriyle samimi bir atmosferde sohbet eden Dağ, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinledi. Yaşlıların sosyal hayata daha fazla dahil edilmesi ve yaşam kalitelerinin artırılması için projelerini paylaşan Dağ, "Her yaştan İzmirliye hizmet etmek için buradayız" dedi.

Kaynak: BÜLTEN