lzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ÇEDES projesine yönelik sözlerine AK Parti'den cevap gecikmedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ  İmamların okullarda ders vereceği bilgisi doğru değildir ve İzmir bu proje için pilot il olarak seçilmemiştir. Beceriksiz belediye başkanlığı kariyerinizi gizlemek için “Laik Atak” çıkışlarınız beyhude... Tekrar ediyoruz! İzmir sizden en temel hizmetleri yapmanızı bekliyor. Lütfen bunlara odaklanın mesajı verdi.

Aslanoğlu'ndan Özlale'ye mesaj: Bu siyaset tarzı İzmir'de işe yaramaz! Aslanoğlu'ndan Özlale'ye mesaj: Bu siyaset tarzı İzmir'de işe yaramaz!

İşte Hamza Dağ'ın açıklaması...

Geçtiğimiz günlerde Sosyal Terörizm LGBTİ akımına “Emrinizdeyiz” diyen Sn. Tunç Soyer, bugün değerler eğitimini içeren bir çalışmaya nefret diliyle karşı çıkıyor. Ayrıca projeye dair hiçbir bilgisi olmadan kamuoyunu manipüle etmeye çalışıyor. Tamamen gönüllülük esasına bağlı ve veli muvafakatı ile tercihe dayalı bir şekilde ilerleyen ÇEDES Projesi, Değerler Kulübü'ne katılan öğrencilere milli ve manevi değerlerimizin öğretimini ve gençlerin çevre hassasiyetinin artırılmasını kapsamaktadır. İmamların okullarda ders vereceği bilgisi doğru değildir ve İzmir bu proje için pilot il olarak seçilmemiştir. Beceriksiz belediye başkanlığı kariyerinizi gizlemek için “Laik Atak” çıkışlarınız beyhude... Tekrar ediyoruz! İzmir sizden en temel hizmetleri yapmanızı bekliyor. Lütfen bunlara odaklanın.