31 Mart seçimleri öncesi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ'ın da katıldığı iftar programına gösterilen ilgi AK Parti'de yüzleri güldürdü.
Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, iftar sofralarını 1 Nisan’da Kemalpaşa Belediyesi civarında kuracaklarını, Ramazan ayının sonuna kadar da iftar yemeklerini sürdüreceklerini söyledi.

İzmir'de FETÖ baskınında 6 milyon TL değerinde döviz ve altın ele geçirildi! İzmir'de FETÖ baskınında 6 milyon TL değerinde döviz ve altın ele geçirildi!

1 Nisan'da tüm Kemalpaşa'yı iftarımıza bekleriz...


İftar yemeklerinin seçim sonrasında da devam edeceğini belirten Atar “1 Nisan’da rakip adaylarımız ve teşkilatları da dahil olmak üzere tüm Kemalpaşa Halkımızı Belediyemiz civarında gerçekleştireceğimiz iftar yemeğine davet ediyoruz. Seçim öncesi siyasi çalışmalarının sekteye uğramaması açısından rakip adaylarımızı iftarlarımıza davet etmemiştik ama Kemalpaşa’yı kol kola birlikte yöneteceğimiz için iftar soframıza bizzat tek tek arayarak davet edeceğim. Kendi işletmemizde her Ramazanda Kemalpaşa ve diğer il, ilçelerdeki şubelerimizde iftar yemekleri veriyorduk. Bizim belediye yönetimimiz de ise iftar davetleri belediye kasasından para harcanmadan bağışçı ve şahısların destekleri ile yapılacak. Ramazan ayının bereketini ve paylaşma duygusunu en güzel şekilde yaşatacağız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi