Cumhuriyet’in 100. yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanan Bayraklı Belediyesi, kentin tüm cadde ve sokaklarını Atatürk ve Türk Bayraklarıyla süsledi. 100. yıl anısına hazırlanan özel tasarım bayraklar ve hafta boyunca süren kutlama etkinlikleri beğeni kazandı. Başkan Serdar Sandal, “Cumhuriyet’i ilk günkü inanç ve kararlılıkla daha nice yüz yıllar yaşatacağız. Ata’mızın emanetine her zaman sahip çıkacağız” dedi.
 

100’ÜMÜZDE CUMHURİYET VAR!
Ulusal bayramları her yıl büyük coşkuyla kutlayan Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümü için de tüm ilçeyi bayraklar ve Atatürk posterleriyle donattı. “100’ümüzde Cumhuriyet var” sloganıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tasarlanan bayraklar, ilçenin en işlek cadde, sokak ve kavşaklarına asıldı.
 

TİYATRO GÖSTERİLERİ VE MÜZİK DİNLETİSİ
Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü kapsamında hafta boyunca etkinlikler düzenleyen Bayraklı Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Bayraklı Şubesi işbirliğinde Cumhuriyet sevdalılarını buluşturdu. Etkinlikte Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi, Cumhuriyet dönemini anlatan tiyatro oyunu sahnelendi.

Odyolog Maaşları 2024 Yılında Ne Kadar? Odyoloji İş İmkanı Var Mı? Odyolog Maaşları 2024 Yılında Ne Kadar? Odyoloji İş İmkanı Var Mı?

SPORCULARDAN ÖZEL KUTLAMA

Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün hafta boyunca süren kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlediği kickboks gösterileri de veliler ve vatandaşlar tarafından beğeniyle takip edildi.

“İLELEBET CUMHURİYET”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Cumhuriyeti 100 yıldır ilk günkü heyecan, coşku ve gururla kutluyoruz. Her zaman ülkemizin bölünmez bütünlüğünden, şanlı bayrağımızdan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet’ten yana olacağız. Büyük gururla ilçemizin sokaklarını özel olarak tasarladığımız bayraklarla donattık. Kutlama etkinliklerimizi hafta boyunca aralıksız sürdürüyoruz. Her zamankinden daha coşkulu, daha inançlıyız. Ata’mızın emaneti Cumhuriyeti ilelebet yaşatacağız” dedi.

Editör: Bünyamin Dobrucalı