Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oy kullanmak üzere Kayseri'de bulunan Final Okulları'na geldi. Eşi Neşe Özhaseki ile birlikte gelen Bakan Özhaseki, 1356 numaralı sandıkta oy kullanma işlemini gerçekleştirdi. Oy kullandıktan sonra sandık görevlileriyle selamlaşan Özhaseki, gazetecilere yaptığı açıklamada, iktidarları döneminde her seçimin yüksek katılımla ve huzur içerisinde geçtiğini belirtti.

Isfahan'da adeta kıyamet koptu! Bombalar ardı ardına patladı Isfahan'da adeta kıyamet koptu! Bombalar ardı ardına patladı

Seçimlerin demokratik olgunluk açısından önemine vurgu yapan Özhaseki, insanların siyasi tercihlerinin saygıyla karşılanması gerektiğini dile getirdi. Yerel seçimlerin şehirlerin geleceği açısından büyük bir önem taşıdığını ifade eden Özhaseki, şehrin geleceğinin yerel yöneticilerin vizyonlarıyla doğru orantılı olduğunu söyledi. Özhaseki, seçimlerin sonucunun hem şehirlerine hem ülkelerine hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: Haber Merkezi