Gökhan Keser-Çiğdem Batur çifti, önceki gün Kuruçeşme'de bir mekandan el ele çıktı.
Çiğdem Batur, 2018’de nişanlısı Onur Gülmek ile yollarını ayırdıktan sonra uzun süre kalbini aşka kapatmış, 2 yıl önce de adı iş insanı Barış Özdemir ile anılmıştı.

Oyuncu, yalnızlığına şarkıcı Gökhan Keser ile son verdi. Bir ay önce yeni bir maceraya yelken açan ikili önceki akşam ilk kez birlikte görüntülendi. Kuruçeşme’deki Boop adlı mekândan el ele çıkan aşıklar ilişkileri hakkında konuşmak istemedi.

Kariyerini İstanbul ve Londra arasında devam ettiren Çiğdem Batur (41), önceki gece şarkıcı sevgilisi Gökhan Keser (36) ile ilk kez objektiflere yansıdı. Yeni bir ilişkiye yelken açan oyuncu, Londra günlerini anlatırken, "Türkiye'yi çok özlüyorum" dedi. Neşelerinin yerinde olduğu gözlenen ikili, 'aşk' sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Gokhankeser

"TÜRKİYE'YE GELİP DEŞARJ OLUYORUM"
Yurt dışındaki yaşamından bahseden oyuncu, "Londra'da bir oyunculuk akademim ve bir PR şirketim var. Londra'da olmak benim için biraz da huzur. Müzikallere gidiyorum, müzelere gidiyorum, şehri geziyorum ama ordayken Türkiye'yi çok özlüyorum. Sosyal çevre ve ailenin olduğu yer bence önemli. Ben sosyal çevrem ve aileme düşkün birisiyim. Buraya da gelip deşarj oluyorum. 1-2 ay daha buradayım" dedi.

Hülya Avşar Kadir Ezildi'yi terletti: "Nasıl öpüşeceksin?" Hülya Avşar Kadir Ezildi'yi terletti: "Nasıl öpüşeceksin?"

"LONDRA'YA ÇOK FAZLA GELEN VAR"
Son dönemde oyuncuların yurt dışına yatırım yapmalarını değerlendiren Çiğdem Batur, "Londra'ya çok fazla gelen var. Herkes B planı olarak İngiltere'yi düşünüyor. Mesafe olarak da rahat. Bence orada emeğimizin karşılığını da alıyoruz" açıklamasını yaptı.

"MEYVE SEBZE YETİŞTİRİYORUZ"
Doğum yeri olan Düzce'deki aile yatırımları hakkında konuşan ünlü isim, "Ben de Türkiye'de yatırım yapıyorum aslında. Düzceliyim, ailem orada. Bir sürü bağ bahçemiz var. Meyve ve sebze yetiştiriyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ