CHP'li Karatepe'den Bakan Şimşek görüşmesi sonrası açıklama: 4 saat 4 talep! CHP'li Karatepe'den Bakan Şimşek görüşmesi sonrası açıklama: 4 saat 4 talep!

Garanti BBVA Mobil’e plaka bilgilerini ekleyen müşteriler aracıyla ilgili tüm işlemleri, harcamaları ve kampanyaları tek bir yerden takip edebiliyorlar.

HGS, MTV, sigorta gibi tüm ürün ve ilgili işlemlerine Aracım sayfasından kolayca erişmenin yanı sıra, müşteriler araçlarının fotoğraflarını ekleyerek bu alanı kişiselleştirebiliyor. Akaryakıt, otopark, araç bakımı gibi tüm ilgili harcamalarını da yine bu alanda inceleyebiliyor, araçlarının bütçelerine etkisini kolayca takip edebiliyorlar.

Üstelik bu alanda sunulan kişiye özel hatırlatmalar ve kampanyalarla Garanti BBVA kritik anlarda müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. MTV ödemesi, trafik cezası gibi araca özel hatırlatmaların yanı sıra kasko ve trafik sigortası poliçe bitiş tarihi öncesi müşteriler sigortalarını yenilemek üzere bilgilendiriliyorlar. Araçla ilgili faydalı bilgilere ve sürdürülebilir önerilere de yine bu alandan ulaşılabiliyor.

Kaynak: BÜLTEN