Sandıkların açılması ile birlikte sosyal medyada dolaşıma sokulan bir anket için Mustafa Şen sert tepki gösterdi. Şen,  "Seçimler demokrasi şölenleridir. Ancak, bir kısım anketlerle bu şölene gölge düşürmek isteyen art niyetli insanların olduğu gözükmektedir. Bugün ve özellikle bu saatlerde yayınlanan anketlerin hiçbir bilimsel geçerliliği ve güvenliği yoktur" dedi.

Mustafa Şen Foto 1

Mustafa Şen sosyal medyadan sert tepki gösterdi

Sosyal medya üzerinden yayılan anket, AK Parti sözcüsü Mustafa Şen'den sert bir dille eleştirildi: ''Kamuoyunun yüksek dikkatlerine. Seçimler demokrasi şölenidir. Ancak, bir kısım anketlerle bu şölene gölge düşürmek isteyen art niyetli insanların olduğu görülmektedir. 

AK Parti'de değişim rüzgarları: Tevfik Göksu'nun görevi sona erdi! Yerine gelen isim belirlendi! AK Parti'de değişim rüzgarları: Tevfik Göksu'nun görevi sona erdi! Yerine gelen isim belirlendi!

Mustafa Şen Twit

''Bilimsel geçerliliği yok!''

Mustafa Şen X hesabından, ''Bugün ve özellikle bu saatlerde yayınlanan anketlerin hiçbir bilimsel geçerliliği ve güvenliği yoktur. bu sebeple bu anketlere ve yayınlara itibar edilmemesi özellikle rica olunur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur'' açıklamasını yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi