SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti! SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, seçim sonuçlarına yapılan itirazlar hakkında yaptığı paylaşımda, "AK Parti olarak, milli iradenin şeffaf bir şekilde sandıklara yansıması için bazı ilçelerimizde itirazlarımızı gerçekleştirdik. Şimdi; söz seçim kurullarında… İtirazların yeniden değerlendirilmesinin ardından sonuçlar kesinlik kazanacak." ifadelerini kullandı.

Kabaktepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin geride bırakıldığını; vatandaşların, kullandıkları oylarla iradelerini sandıkta beyan ettiklerini belirtti. Kabaktepe, şunları kaydetti: "Sayımın ardından, bugün saat 15.00'e kadar itirazı olan partiler; taleplerini ilçe seçim kurullarına ilettiler. Biz de AK Parti olarak, milli iradenin şeffaf bir şekilde sandıklara yansıması için bazı ilçelerimizde itirazlarımızı gerçekleştirdik. Şimdi; söz seçim kurullarında… İtirazların yeniden değerlendirilmenin ardından sonuçlar kesinlik kazanacak. Mazbatalar verilene kadar süreç devam etmekte olup; herkesi sabırlı, itidalli ve saygılı bir tutum içerisinde olmaya davet ediyorum."

Kaynak: Haber Merkezi