AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Tevfik Yılmaz, ilçe yönetimi olarak istifa ettiklerini sosyal medya hesabından duyurdu. Yılmaz, istifa nedeninin aday belirleme sürecinde ilçe teşkilatının hiçe sayılması sebebiyle olduğunu belirtti.

Renault 5 efsanesi elektrikli bir dönüşle geri dönüyor: Türkiye'de de satışa sunulacak! Renault 5 efsanesi elektrikli bir dönüşle geri dönüyor: Türkiye'de de satışa sunulacak!

PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN NEFERLERİYİZ

AK Parti Bursa'da aday belirleme süreci devam ediyor. Cuma günü (yarın) kentte olacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilçelerin belediye başkan adaylarını açıklayacak. Bu süreçte partinin Gemlik ilçe teşkilatından istifa geldi. AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Tevfik Yılmaz, sosyal medya hesabından, "Aday belirleme sürecinde oluşan aksaklıklar nedeni ile ve ilçe teşkilatımızın hiçe sayılması sebebi ile ilçe yönetimi olarak istifa etmiş bulunmaktayız. Partimizin ve davamızın her daim birer neferleriyiz. Görevde olduğumuz süre boyunca, İlçemizin sorunlarının çözümü noktasında birlikte çalıştığımız; kurum müdürlerimiz, STK’larımız ve tüm kurum çalışanlarımıza, ayrıca konu Gemlik olduğunda elini taşın altına koymakta geri kalmayan hepimizin bildiği değerli iş insanlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz" paylaşımında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi