34 yaşındaki yapışık ikizler Abby ve Brittany Hensel'den Abby, eski asker Josh Bowling ile evlendi. 2021 yılında gizlice gerçekleşen nikah töreni, yakın zamanda TODAY tarafından ortaya çıkarıldı. Abby ve Brittany, Minnesota'da doğup büyüyen ve hayatlarını birlikte yaşayan yapışık ikizler. İkizlerin her birinin kendi kafası, kalbi ve midesi var, ancak gövdeleri ve bacakları ortak. 2012 yılında TLC'de yayınlanan "Abby & Brittany" adlı reality şovuyla ün kazandılar.

Dilan Polat ve Engin Polat için mahkemeden sürpriz karar: Tahliye mi olacaklar? Dilan Polat ve Engin Polat için mahkemeden sürpriz karar: Tahliye mi olacaklar?

Abby ve Josh, 2017 yılında bir kilisede tanıştılar ve kısa sürede aşık oldular. Josh, Brittany'nin de onayını aldıktan sonra Abby'ye evlenme teklifi etti. Çift, 2021 yılında küçük bir aile töreniyle evlendi. Törene yakın aile ve arkadaşları katıldı. Abby ve Josh, evliliklerinin ardından Minnesota'da yaşamaya devam edecekler. İkizler, öğretmenlik mesleklerini sürdürmeyi planlıyorlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ