Polat davasında sıcak saatler: Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu hakkında karar verildi! Polat davasında sıcak saatler: Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu hakkında karar verildi!

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesi Talaytepe Mahallesi'ndeki D Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı

Diyarbakır'da gerçekleşen olay, Kayapınar ilçesi Talaytepe Mahallesi'ndeki D Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda meydana geldi. S.K., ablası ile cezaevine gitti. S.K.'nin ablası, burada 'hırsızlık' suçundan yatan sevgilisi ile görüşürken arama noktasında bekleyen S.K., saklama dolabında duran infaz koruma memurunun cep telefonunu çaldı.

Görüşmenin ardından S.K. ve ablası olay yerinden ayrıldı. İnfaz koruma memuru, mesai bitiminden sonra cep telefonunun çalındığını fark etti. Güvenlik kameraları incelendiğinde S.K.'nin cep telefonunu çaldığı görüntülendi.

Hırsızlık şikayeti üzerine Huzur Polis Merkezi Amirliği ekipleri çalışma başlattı ve şüpheliyi evinde yakaladı. Çalınan telefon da ele geçirildi. S.K.'nin herhangi bir suç kaydının olmadığı tespit edildi. Şüpheli, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi ve işlemleri devam ediyor

Kaynak: HABER MERKEZİ