İtalya'da taksici grevi! İtalya'da taksici grevi!

NBC News'e yaptığı açıklamada Piché, "Bu tarz yaralanmaların ciddiyetini biliyordum ama iyileşme şansımın olacağını ummuyordum. Konser sonrası hastanede olacağımı hiç düşünmemiştim. Zor bir süreç bizi bekliyor ama umutluyum." dedi. Piché, kaza sonrası kaba motor becerilerini yeniden kazanmaya başladığını, ancak ince motor becerilerini de geri almayı ümit ettiğini belirtti. Doktorların tam iyileşme öngörmesine rağmen, Piché, "Kesin bir şey yok." dedi.

"Bu olay hepimizi derinden"

Piché ve ailesi, şu anda yasal işlem başlatıp başlatmayacaklarına karar vermek yerine, önceliklerinin Piché'nin iyileşmesi olduğunu söyledi.

Trophy Eyes ise yaptığı açıklamada, "Buffalo'daki gösterimizde yaşanan kaza nedeniyle derin üzüntülerimizi dile getiriyoruz. John, yaralı hayranımıza destek olmak için hastaneye gitti ve bu nedenle gösteriyi iptal etmek zorunda kaldık. Ailenin mahremiyetine saygı göstererek sessiz kaldık ancak ailenin onayıyla Bird'e olan desteğimizi ve ona yardım etmek isteğimizi ifade etmek istiyoruz. Arkadaşımız Bird şu anda iyileşme yolunda ama önünde uzun bir süreç var. Bu olay hepimizi derinden sarstı ve Bird'e yardımcı olmak için sabırlı olmamızı rica ediyoruz." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ