31 Mart’ta AK Parti adayı Adnan Öztekin ve İYİ Parti adayı Suat Nezir’e karşı verdiği mücadeleden zaferle çıkan CHP Buca adayı Görkem Duman’a ünlü radyocu Nihat Sırdar’dan ilginç bir mesaj geldi. Fiziksel olarak birbirlerine çok benzediklerine göndermede bulunan Nihat Sırdar sosyal medya hesabından ‘’Bucalılar’a beni seçtikleri için şükranlarımı sunuyorum’’ diyerek Görkem Duman’ın fotosunun olduğu sonucu paylaştı.

Nihat Sırdar’ın esprili mesajına Görkem Duman’dan yanıt gecikmedi. Duman kendi sosyal medya hesabından Nihat Sırdar’ı etiketleyerek, ‘’Güzel kalpli insanlar birbirine benzer... En kısa sürede Buca'da bir araya gelerek bu benzerliğimizi herkese gösterelim’’ mesajı paylaştı.

AK Parti'den CHP'ye geçmişti! Altın kaplamalı makam odası... AK Parti'den CHP'ye geçmişti! Altın kaplamalı makam odası...

Yüzde 41 oyla zafere uzanmıştı…

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’tan görevi devralmaya hazırlanan Görkem Duman 31 Mart sandıklarında en yakın rakibi Adnan Öztekin’e 13 bin 646 oy fark atarak yarıştan zaferle çıkmayı başarmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi