Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray'a tebrik paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray'a tebrik paylaşımı!

Antalya'da 2009 yılından bu yana CHP'li başkanlar tarafından yönetilen Konyaaltı Belediyesi, ekonomik olarak büyük bir sıkıntıyla karşı karşıya. Personel maaşlarını dahi ödeyemez hale gelen belediyede, başkan ve başkan yardımcıları mali durum düzelene kadar kendi aylıklarını almama kararı aldı.

Cem Kotan Maaş

Başkan ve yardımcıları maaş almaktan vazgeçti!

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, personel ile gerçekleştirdiği toplantıda belediyenin mali durumunu açıkladı. Başkan Kotan, “Ciddi bir borç yükümüz var. Elimizden geleni yapıyoruz. Maaşlarınızın bir kısmını bugün yatıracağız. Kalanı ise ay sonunda yatırılacak. Tüm çalışanlar maaşlarının tamamını alana kadar ben ve başkan yardımcılarım da maaş almayacağız. Anca beraber kanca beraber arkadaşlar” şeklinde konuştu.

''Ciddi borç yükümüz var''

Başkan Kotan, mazbatayı aldıktan sonra tasarruf tedbirlerinin hayata geçirildiğini vurgulayarak, “Ciddi bir borç yükü var. Kamulaştırmasız el atmalardan kaynaklı ve piyasaya olan borçlardan dolayı borç yükümüz çok fazla. Tasarruf ve ödeme planlarını oluşturmak için bir buçuk aydır gece gündüz çalışıyorum. Sabah saat 08.00’de gelip gece saat 12.00’de belediyeden çıkıyorum. Başkan yardımcılarımız da müdürlerimiz de bu süreçte özveriyle çalışıyorlar. Konyaaltı Belediyesi’ni fabrika ayarlarına döndürene kadar da bu şekilde gece gündüz çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi