Show TV'de yayınlanan iddialı dizi Kızılcık Şerbeti, yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Başrollerinde Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı dizi, yeni bölümleriye nefesleri kesmeye devam ediyor. 29 Mart Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde, yer yerinden oynayacak.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde! Kayseri'nin Kapadokya'ya açılan kapısı UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde! Kayseri'nin Kapadokya'ya açılan kapısı

PEMBE İLE GÖRKEM ARASINDA NE OLACAK?

PEMBE İLE GÖRKEM ARASINDA NE OLACAK?

Fragmana Pembe ile Görkem'in diyaloğu damgasını vurdu. Büyük bir heves ve mutlulukla Fatih ile Görkem'i evlendiren Pembe, Görkem'in ''Ben Doğa değilim. Kızım, kızım deyip arkamdan kuyumu kazmaya çalışırsanız dünyayı size dar ederim. Köprü geçildi Pembe hanım. İstediğime istediğimi söylerim. Kimse de bana karışamaz.'' şeklindeki sözlerini duyunca şaşkına döndü. Sosyal medya kullanıcıları ise ''Pembe, Doğa'yı mumla arayacak'', "Sen bunu hakettin'', "Doğa'yı mumla arayacak" şeklinde yorumlar yaptı. Doğa ise Giray'ın yakınlaşması da dikkat çekti.

Kaynak: Haber Merkezi