CHP tarihinin en bilinmezli seçim dönemlerinden birini yaşamaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir adaylığı konusunda yaşanan kaosun 29 Ocak’ta İzmir gündemli MYK ve PM’de çözüleceği açıklanmıştı. Başkent kulislerinden yansıyan son dakika gelişmelerine göre MYK’nın başlamasına 24 saatten az bir süre kalan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’le İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bir araya geldiği öğrenildi. İkili arasındaki görüşmelerde daha önce adaylık konusunda net bir tavır takınmadığı belirtilen Ekrem İmamoğlu’nun net bir dille ‘MYK’dan çıkacak aday Buğra Gökce olacak’ dediği belirtiliyor. Özgür Özel’in bu diretme karşısında toplantıdan öfkeli bir şekilde ayrıldığı öğrenildi.

Bergen filminin konusu nedir? Bergen filminin oyuncuları kimler? Bergen filminin konusu nedir? Bergen filminin oyuncuları kimler?

Neler yaşanmıştı?

Cuma günü gerçekleştirilen MYK’da Cemil Tugay’ın isminin gündeme getirilmesinin ardından DEM Partisi’nden ‘aday Tunç Soyer olmazsa, İstanbul ve İzmir’de aday çıkartırız’ mesajı nedeniyle MYK’da İzmir gündem dışına çıkarılmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi