Okulun Türkçe öğretmenlerinin teşvikleriyle 5.6.7.ve 8.sınıflardan oluşan 44 kişilik yazar kadrosu bir yıllık çalışmadan sonra eserlerini kitaplaştırdı. Öykü ve şiirlerden oluşan eserler Atatürk'ün Genç Kalemleri adıyla raflardaki yerini aldı.
Mayıs ayında basımı tamamlanan eserin tanıtım ve imza günü etkinliklerine Gaziemir Kaymakamı Sayın Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ogün Derse, Gaziemir İlçe Mal Müdürü Sayın Yasemin Gür, şube müdürleri , okul müdürleri , öğretmen,öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

Bornova’da Halk Dansları Festivali coşkusu başladı Bornova’da Halk Dansları Festivali coşkusu başladı

YAREN (8)-4

Okul Müdürü Rasim ÇAKMAK ve Gaziemir Kaymakamı Sayın Dr.Ahmet Süheyl ÜÇER'in konuşmaları ve müzik dinletisinden sonra kurdele kesimi yapılarak kitap tanıtım ve imza alanına geçildi.
Tanıtım alanını gezen konuklar  eserler hakkında bilgi alarak Genç Kalemler'den imza almayı da ihmal etmediler. Eserleri imzalayan  Genç Kalemler'in  heyecanları görülmeye değerdi.
Atatürk'ün Genç Kalemleri'ni tebrik eden Gaziemir Kaymakamı Sayın Dr.Ahmet Süheyl ÜÇER projede yer alan öğrenci,öğretmen ve okul idaresine teşekkürlerini iletti.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 09.33.59 (1)WhatsApp Image 2023-05-26 at 09.33.59