DEM Parti Muş Belediye Başkan Adayı Sırrı Söylemez'in tutuklandığına dair iddialar, bugün sosyal medyada gündem oldu. Kulis TV ve Misvakcaps gibi bazı sosyal medya hesapları, Söylemez'in tutuklandığını ve Muş'a kayyum atanacağını öne süren paylaşımlarda bulundu. Ancak bu iddialar DEM Parti tarafından henüz teyit edilmedi. Parti yetkilileri, Söylemez'in durumuyla ilgili resmi bir açıklama yapılması için beklenilmesi gerektiğini vurguladı. Sosyal medyada dolaşan bilgilere göre Söylemez'in, "örgüt üyeliği" iddiasıyla tutuklandığı ileri sürülüyor.

Tokat'ta yaşanan 5.6 şiddetindeki depremi dün işaret etmişlerdi: İşte, sismik aktiviteleri inceleyen SSGEOS'un o uyarısı Tokat'ta yaşanan 5.6 şiddetindeki depremi dün işaret etmişlerdi: İşte, sismik aktiviteleri inceleyen SSGEOS'un o uyarısı

Bi Dk

Sırrı Söylemez Kimdir?

Sırrı Söylemez, 1966'da Muş merkezde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Muş'ta tamamlayan Söylemez, Fırat Üniversite'sini bitirdi. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde 32 yıl görev yaptıktan sonra emekli olan Söylemez, esnaflık yapmaya başladı.

Söylemez, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ