31 Mart seçimleri öncesi İzmir İl Gençlik Kolları’nın kararıyla Gaziemir Gençlik Kolları Başkanı Baran Manav ve Gaziemir ilçe yönetimi görevden alındı. Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Burak Kotan imzasıyla Gaziemir Gençlik Kolları yönetimine karar tebliğ edildi.

Parti tüzüğünün 25.maddesine dayandırılan görevden almayla ilgili gerekçenin 5 gün içerisinde Genel Merkez'e bildirilmesi gerekiyor.

Baran Manav: 7 yıldır sürdürdüğüm görevimden…

Görevden alınan Gaziemir Gençlik Kolları Başkanı Baran Manav sosyal medyadan paylaştığı mesajda ‘Gaziemir Belediye Başkanı adayımız Sayın Ünal Işık’ın, Büyükşehir Belediye başkan adayımız Sayın Cemil Tugay’ın sonuna kadar yanların olacak ve partimizin bayrağını tüm belediyelerimizde dalgalandırmak için tüm gücümde mücadele etmeye devam edeceğim’ dedi.
İşte Baran Manav’ın paylaşımı…

2017 yılında seçilerek gelmiş olduğum, 7 yıldır devam ettirdiğim Gaziemir Gençlik Örgütü Başkanlığı görevimden alındığımı bugün öğrenmiş bulunmaktayım.

Başta üzerimde çok emeği olan isimlerini saymakla bitiremeyeceğim tüm parti büyüklerime teşekkür ederim.

Bu yolda beni hiç bir zaman tek bırakmayan tüm gençlik örgütümüze, sayısız güzel anı ve tecrübeyi biriktirmemde, küçük bir çocuk olarak girerek içinde büyüdüğüm, partimizin mutfağı Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Örgütlerine ise tüm benliğim ile şükranlarımı sunar ve teşekkür ederim.

Cumhuriyet halk partimizin bir evladı olarak,

Gaziemir Belediye Başkanı adayımız Sayın Ünal Işık’ın, Büyükşehir Belediye başkan adayımız Sayın Cemil Tugay’ın sonuna kadar yanların olacak ve partimizin bayrağını tüm belediyelerimizde dalgalandırmak için tüm gücümde mücadele etmeye devam edeceğim.

Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi.

Obez kedi Şiraz, pilates ve yüzmeyle sağlıklı bir yaşama kavuşuyor Obez kedi Şiraz, pilates ve yüzmeyle sağlıklı bir yaşama kavuşuyor

Kaynak: Haber Merkezi