CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, sandıkların kapanması ile CHP İl Başkanlığı Binası önünde açıklamalarda bulundu. Bozbey, “Önümüzde uzun bir gece var. Seçim sonuçları netleşene kadar uyumak yok. Sabırla çalışarak başaracağız” dedi.

Şırnak'ta tecavüz girişiminin sonu linçle bitti! Şırnak'ta tecavüz girişiminin sonu linçle bitti!

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, partisinin il başkanlığında açıklamalarda bulundu.

Bozbey açıklamasında şunları söyledi:

Seçim sonuçları netleşene kadar uyumak yok

“Sevgili Bursalı hemşerilerim, bugün vatandaşlık görevimizi yaptık. Şehrimizin gelecek beş yılı için kimin hizmet edeceğine karar verdik. 5 yıllık zorlu sürecin ve 3 aylık yoğun temponun sonuçlarını birazdan almaya başlayacağız. Sandık başına giderek oyunu kullanan tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları netleşene kadar uyumak yok.

Bozzbey

Önümüzde uzun bir gece var

Bütün sandık görevlisi arkadaşlarımız, okul sorumluları, müşahitler ve gönüllü vatandaşlarımızdan ricam herkesin oylarının koruyucusu olmaları ve ıslak imzalı tutanakları alıp seçim çuvalları seçim kurullarına teslim edilene kadar işin takipçisi olmaları. Önümüzde uzun bir gece var, sabırla çalışarak başaracağız. Sahadan aldığımız izlenim Bursa’nın kararını verdiği yönünde. İnşallah ilerleyen saatlerde bunu göreceğiz.”

Kaynak: HABER MERKEZİ