Arnavutköy'de Ömerli Mahallesi'nde 31 Mart 2024 tarihinde, Evliya Çelebi İlkokulu'nda muhtar adaylarının yakınları arasında çıkan kavga, okul bahçesine taştı. Görgü tanıklarının aktardığına göre, henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında taraflar birbirlerine yumruk ve tekme atarak hakaretlerde bulundu. Olayda herhangi birinin yaralanmadığı öğrenildi.

SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti! SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti!

Polis ekipleri ihbar üzerine olay yerine intikal etti. Kavgayı ayırmak için biber gazı kullanan polis ekipleri, tarafları sakinleştirmeyi başardı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yaşananlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, tarafların birbirlerine bağırdığı ve yumruk atarak hakaret ettiği görülüyor. Kavganın okul bahçesine taşması ise velilerin tepkisine neden oldu. Muhtar adayları ise yaşanan olaydan dolayı üzgün olduklarını ve kavgaya karışan yakınlarını kınadıklarını söylediler.

Kaynak: HABER MERKEZİ