Turgutlu Belediyesi, düzenleyeceği lokma hayrı ile hem Miraç Kandili’ni hem de 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde felakete yol açan depremde hayatını kaybedenleri anacak. Orta Park Saat Kulesi önünde saat 17.00’de başlayacak programda dualar okunacak ardından lokma hayrı yapılacak.

"ALLAH BİR DAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN"

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Depremin acısı hala yüreğimizde. Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımız için Miraç Kandili vesilesiyle dua okutup lokma hayrımızı yapacağız. Tüm hemşehrilerimizi 6 Şubat Salı günü saat 17.00’de Orta Park Saat Kulesi önünde gerçekleştireceğimiz hayrımıza bekliyorum. Cumhuriyet tarihimizin en büyük ve en yıkıcı felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Cemil Tugay'dan flaş Ekrem İmamoğlu açıklaması! O sözleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzüne söyledi! Cemil Tugay'dan flaş Ekrem İmamoğlu açıklaması! O sözleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzüne söyledi!

Kaynak: BÜLTEN