Bir Sevdadır'da nefesler kesilecek! Bıçakçı bu saldırıdan kurtulabilecek mi? Bir Sevdadır'da nefesler kesilecek! Bıçakçı bu saldırıdan kurtulabilecek mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sağlık Dairesi Başkanlığı İstanbul Darülaceze Şube Müdürlüğü’ne bağlı Sanatçı Yaşam Evi sakinleri ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü müzisyenleriyle birlikte ‘Anadolu Rock Ozanları Barış’tan Cem’e’ Konser Programı düzenleyecek. 65 yaş üzeri yaş almış büyüklerimiz ve Anadolu Rock müziğinin efsane isimlerinin harmanlandığı grup, hafızalara kazınmış şarkıları hep birlikte seslendirecek. Konuk sanatçı olarak, güçlü sesi ve yorumu ile Ali Altay ve Orkestrası da sahnede yer alacak.

HEP BİRLİKTE ŞARKILAR SÖYLENECEK

CRR Konser salonunda gerçekleşecek olan konser 1 Şubat’ta Barış Manço’nun ölüm yıl dönümünde sahne alacak. Müziksever gençler ile 65 yaş üzerinde ruhu hala genç olanları bir araya toplayacak bu etkinlikte 70’ler 80’ler ve 90’ların Anadolu Rock Müziği’nin temsilcileri Barış Manço ile Cem Karaca gibi değerli sanatçıların şarkıları seslendirilecek.

Kaynak: BÜLTEN