Şahane Hayatım'da gerilim tavan yapıyor! Şebnem, Onur'la barıştı mı? Şahane Hayatım'da gerilim tavan yapıyor! Şebnem, Onur'la barıştı mı?

20th Century Studios'un  ‘Maymunlar Cehennemi’ serisinin son filmi olan Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ın, yeni fragmanı Super Bowl arasında tüm dünya ile paylaşıldı.  Seyirciler, 10 Mayıs’ta vizyona girecek filmde sadece maymunlar ile insanlar arasındaki destansı mücadeleyi değil, aynı zamanda maymunlar arasındaki savaşa da tanık olacaklar.

Bu sene 58’incisi düzenlenen Super Bowl, yılın en çok beklenen filmlerinden bazılarının ilk ve yeni görüntüleri paylaştı. Bu filmlerden birisi de 10 Mayıs’ta beyazperdede izlenebilecek ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ filmiydi.

Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın hükümdarlığından birkaç nesil sonrasında, maymunların daha baskın tür haline geldiği, insanların ise gölgelerde yaşamak zorunda kaldığı bir dünyada geçen evrensel ve epik bu destansı seriye yeni bir soluk getiriyor. Yeni acımasız maymun lideri, imparatorluğunu kurarken; genç bir maymun, geçmiş hakkında bildiklerini alt üst eden zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk, onun maymunların ve insanlığın geleceğini belirleyecek seçimler yapmaya zorlar.

1968'den beri sinema tarihinin en ölümsüz serilerinden olan ‘Maymunlar Cehennemi’nin yeni filmi Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison tarafından kaleme alınırken, başrollerini ise Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy paylaşıyor. 

10 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girecek ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ filmi serinin takipçilerine görsel efekt ve aksiyon harikası sahnelerle seyir zevki yüksek birkaç saat yaşatacak. 

Kaynak: BÜLTEN