Mülakat Sistemi Hala Yürürlükte: Hükümet Değişmeli!

Mansur Yavaş, Beypazarı'nda düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, rakibi Altınok'un çocuklarını mülakatsız memur yapmasını sert bir dille eleştirdi. Altınok'un bu uygulamasını "kul hakkı" olarak nitelendiren Yavaş, hükümetin verdiği sözleri yerine getirmediğini belirterek, mülakat sisteminin hala devam etmesine tepki gösterdi.

Beypazarı'da İddialı Konuşma: "Siz Değil Misiniz 25 Yıldır Kapı Kapı Paket Dağıtan?"

Yavaş, mitingde katılımcılara seslenirken, rakibi Altınok'un belediye başkanlığı döneminde yaptığı icraatlara da değindi. "Siz değil misiniz 25 yıldır kapı kapı paket dağıtan?" sözleriyle Altınok'un icraatlarını sorgulayan Yavaş, kendi döneminde yapılan projelerle övündü.

Türkiye Proje Çöplüğüne Döndü: Yavaş'ın Çarpıcı İfade

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, Türkiye'nin projeler yerine çöp projelere kaydığını ifade ederek, insanların ihtiyaçlarının göz ardı edildiğini savundu. Yavaş, "En büyük proje insan" diyerek, vatandaşların ihtiyaçlarının öncelikli olduğunu vurguladı.

Kendi Yakınları Mülakatsız İşe Başlatıyor: Yavaş'tan Şok İddialar

Tokat'ta yaşanan 5.6 şiddetindeki depremi dün işaret etmişlerdi: İşte, sismik aktiviteleri inceleyen SSGEOS'un o uyarısı Tokat'ta yaşanan 5.6 şiddetindeki depremi dün işaret etmişlerdi: İşte, sismik aktiviteleri inceleyen SSGEOS'un o uyarısı

Yavaş, konuşmasında sık sık vurguladığı iddia üzerine, rakibi Altınok'un kendi yakınlarını mülakatsız işe başlattığını öne sürdü. Bu durumu "kul hakkı" olarak değerlendiren Yavaş, hükümetin sözlerine rağmen mülakat sisteminin kaldırılmamasını eleştirdi.

Olağanüstü Tedbirlere Gerek Yok: Yavaş'tan Polise Tepki

Mitingde polis tarafından alınan yoğun önlemlere de değinen Yavaş, Beypazarı'nın samimi bir ortam olduğunu ve bu tür tedbirlere gerek olmadığını belirtti. Yavaş, Beypazarı halkının siyaset yüzünden birbirini kırmayacağını ve seçimlerin ardından birlik ve beraberlik içinde olacaklarını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi