KURULUŞ OSMAN'IN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Boran ve Konur'un kavgası obada büyük ses getirmiştir. Osman Bey onlar hakkında ne hüküm verecektir?

OLIVIA'NIN PLANI
Olivia, alplar arasındaki bu kavganın kendi faydalarına olduğunu düşünür, bunu kullanmak için bir şey yapacak mıdır?

Ey kayının yiğit erleri...
Bu bölümde Gündüz Bey'i kurtarmak isteyen Osman Bey,  Osman Bey bütün ahalisini toplamıştır. Gündüz Bey'i kurtaracaklardır. Osman Bey, İmren Tegin'i alt edip Gündüz Bey'i kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?Osman BeyOsman Bey bir yanda İmren Tegin'e hamle yapacakken öte yandan Uç Pazar'ı kurtarmak için harekete geçer.
Osman Bey Uç Pazar'a yeniden Germiyan sancağını astırır
Bu zafer Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecektir?GermiyanOSMAN BEY'İN ALAEDDİN BEY'DEN İSTEDİĞİ FEDAKARLIK NE?
Osman Bey, Alaeddin Bey'i karşısına alıp ondan bir fedakarlık yapmasını ister. Ağabeyi Orhan, beyliklerinin ikbali için gereken fedakarlığı yapmıştır. Şimdi fedakarlık sırası Alaeddin'dedir.

ALAEDDİN VE GONCA'NIN SEVDASI ZORLUKLARA DİRENEBİLECEK Mİ?
Alaeddin Bey Gonca Hatun'dan vazgeçmez. Her şeye rağmen bir araya gelebilecekler midir?

HOLOFİRA GERİ DÖNDÜ..
Holofira, son vedadan sonra neden yeniden obaya gelmiştir? Holofira, Osman Bey'in obasına gelmiştir. Gizlenmeye çalışsa da Orhan onu görür. Orhan Holofira ile ne konuşacaktır?

Imren TeginTürk'ün toprağını sahipsiz sanan İmren Tegin'e karşı savaş açmaya kararlı 
İmren Tegin, Osman Bey'i yok etme planını yaparken Osman Bey ise Atranos Kalesi'ni fetih için hamlesini yapar.
İmren Tegin'i ele geçiren Osman Bey onu öldürecek midir?

Müslüm Gürses'in kayıp hazineleri "Tozlu Raflar"da Müslüm Gürses'in kayıp hazineleri "Tozlu Raflar"da

OSMAN BEY VE İMREN TEGİN ARASINDA NELER OLACAK?

İmren Tegin, Osman Bey'e kendisine biat edip ardında durmasını istediğini söyler. Osman Bey "Sizler ihanet ederken biz ata mirasını büyüttük!" diyerek İmren Tegin'e olan üstünlüğünün altını çizer. Osman Bey ve İmren Tegin arasındaki gerilimin sonu nereye varacaktır? Osman Bey, İmren Tegin'e bir oyun kurmuştur. Bu oyunu fark eden İmren Tegin, Osman Bey'e karşı hamlede bulunacaktır.

GAZİ ALP TEHLİKEDE Mİ?
Ayça Hatun, Elçim Hatun'un çeyizlerini yakmak ister ve Gazi'yi de o ateşin içinde bırakır. Gazi, ateşlerin arasından kurtulabilecek midir? Çadırı yakanın Ayça olduğu anlaşılacak mıdır?

İMREN TEGİN'İN HAMLESİNE KARŞILIK OSMAN BEY NE YAPACAK?
Bu durumdan haberdar edilen Bala Hatun, Osman Bey'e destek için yola çıkar. Bala Hatun Osman Bey'e yetişebilecek midir? Osman Bey, İmren Tegin'in hamlesini savuşturabilecek midir?ImrennnteginATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'da!

Kaynak: HABER MERKEZİ