Skandal İddia: Camide Kaçak Göçmen Yakalayan Polise İmamdan Tehdit! Skandal İddia: Camide Kaçak Göçmen Yakalayan Polise İmamdan Tehdit!

Hakan Ural seçimlerden önce, "Çok büyük farkla kazanacak Murat Kurum. Ben sokakta her türlü esnafımla doktorumla polisimle konuşurum. Herkesle istişare ederim. Bizim insanımız zeki farkındalığı var. Tarihi farkla alacak" analizi yapmıştı. Bunun sonucunda seçim sonrası sosyal medyada gündem oldu ve bugün bir paylaşım daha yaptı. 

Hakan Ural Seçim Foto 2

İmamoğlu'na tebrik

Seçim analizi tutmayan Hakan Ural ile sosyal medyada dalga geçildi. Hakan Ural bunun üzerine bir paylaşım yaptı ve şunları yazdı:  "Gerekçelerimi ortaya koyarak sayın Kurum'u destekledim ve birçok değişkenden dolayı İstanbul'u sayın İmamoğlu kazandı tebrikler" diyen Ural devamında "Öngörümün gerçekleşmemesi bir suç ayıpmış gibi bana hakaret, aşağılama ile kendini tatmin eden zihniyete acıyarak gülüyorum" 

Hakan Ural Seçim Foto 3

Hakan Ural seçimlerin arka arkaya denk gelmesinden ötürü  yıpranma olduğunu da ifade etti ve "Zevk almaya çalışalım" açıklamasını yaptı. 

Kaynak: Haber Merkezi