Fenerbahçe ve Galatasaray arasında gerilim tırmanıyor! Fenerbahçe ve Galatasaray arasında gerilim tırmanıyor!

Bostanlıspor Cumhuriyetimizin  100. Yılında çocuklarımızdan oluşacak, Türkiye Şampiyonasına, ulusal ve uluslararası yarışma ile festivallere katılacak olan  modern dans ın ön planda olacağı “Bostanlıspor K-Pop Dans Grubu”nu kuracak. Bu da İzmir’de spor kulübü tarafından kurulan ilk grup olacak.

Eğitmen Ece Erdir, çocuklarımıza seslenerek, “Bostanlıspor’a gelin, bu keyifli gruba dahil olarak K-Pop Dansın keyfini çıkarın. Burada son yılların en keyifli dans kültürü olan K-Pop Dansıyla tanışın. Renkli klipler, farklı kostümler ve ilgi çekici figürleriyle K-Pop dans kendini ifade etmen için sana kocaman bir alan yaratacak” dedi.  

Bostanlıspor modern bale çalışmalarını da hayata geçirip çalışmalarına başlayacak. Çocuklarımızın rönesansın bedene yansıyan halini modern tekniklerle yeniden keşfetmesini sağlayacağını ifade eden Ece Erdir, “Biz 100. Yılımızda çocuklarımıza bedenin sınırsızlığına doğru kültürlerarası bir yolculuk davetinde bulunuyoruz” diye konuştu.

Bostanlıspor K-Pop Dans ve Modern Bale çalışmaları Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde yapılacak. Kayıtların devam ettiği kurslar için 0 544 7351912 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilinir.

K-Pop Dans nedir?
K-Pop; pop, rock, hip hop, R&B ve elektronik müziği birleştirdiği için farklı dansların kombinasyonudur. 1992'de Seo Taiji ve Boys grupları sayesinde adı duyulan k-pop dance, kliplerde yapılan koreografilerden türemiştir.

Kaynak: BÜLTEN