Todd Phillips'in yönettiği 2019 yapımı film Joker, DC çizgi romanlarının aynı adı taşıyan ünlü kötü karakterine farklı bir bakış açısı getirerek tüm dünyanın ilgisini çekmişti. Film aynı zamanda Joaquin Phoenix'e bir Oscar kazandırmıştı. Serinin ikinci filmi heyecanla bekleniyordu. Bugün Joker Folie à Deux adıyla bilinen ikinci filmin resmi posteri paylaşıldı. Poster, Lady Gaga'nın Harley Quinn'i ve Joaquin Phoenix'i içeriyor ve filmin "müzikal" temasını yansıtıyor.

Mardin Ramazan Bayramında 300 bin ziyaretçi ağırladı: Oteller doldu taştı! Mardin Ramazan Bayramında 300 bin ziyaretçi ağırladı: Oteller doldu taştı!

FRAGMAN 9 NİSAN'DA

Warner Bros., Joker Folie à Deux'nün ilk fragmanının 9 Nisan Salı günü paylaşılacağını duyurdu. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz. Joker Folie à Deux, 2019'da çıkan ilk filmin devamı niteliğinde olacak ve yine Arthur Fleck'in hikayesine odaklanacak. Bu kez, DC çizgi romanlarından tanıdığımız Harley Quinn karakterini de göreceğiz. Filmin detayları hakkında henüz bilgi bulunmamakla birlikte, müzikal türünde olacağı biliniyor.

Joker Folie à Deux İlk Poster

Joker Folie à Deux İlk Poster

Kaynak: Haber Merkezi