Bu hafta yayınlanması planlanan 11. bölüm yetişmediği için dizi hayranlarını üzecek. Ayrıca, gelecek hafta Ramazan Bayramı'na denk geldiği için yeni bir bölüm yayınlanmayacak. Şenol Sönmez'in yönettiği ve Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı dizi, pavyon dansçısı Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün dans sahnelerine Ramazan ayı boyunca yer verilmeme kararı aldı. Bu karar, dizi ekibinin izleyicilerin duygusal hassasiyetlerini ve Ramazan ayının manevi atmosferini dikkate aldığını gösteriyor. Dolayısıyla, izleyiciler yeni bölümü merakla beklerken bir süre daha sabırlı olmaları gerekecek.

Diznin konusu

Diznin konusu

İnci Taneleri dizisinin konusu ise; Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ'ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesini ekrana getirecek. Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

Oyuncu kadrosu

İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri bu akşam var mı, yok mu? İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri bu akşam var mı, yok mu?

Oyuncu kadrosu
Hazar Ergüçlü (Dilber)

Selma Ergeç (Piraye)

Kubilay Aka (Cihan)

Güven Kıraç (Kasım)

Yasemin Baştan (Nergis)

Mustafa Yıldıran (Zahir)

Orkuncan İzan (Zerre)

Mücahit Koçak (Erman)

Ülkü Hilal Çiftçi (Ayça)

Kaynak: HABER MERKEZİ