UYGAR YILDIRIM KİMDİR?
Karşıyaka Şemikler Anadolu Lisesi'nden mezun olan Uygar Yıldırım, Ege Üniversitesi Devlet Türk Mûsıkîsi Konservatuvarı'nda da yükseköğrenim eğitimi aldı. Mimarlık ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren bir iş insanıdır. Öte yandan İzmir Malatyalılar Dernek Başkanlığı görevini de üstleniyor

CHP'den aday gösterilen Uygar Yıldırım, aday seçildikten sonra soyal medyadan teşekkür etti.

Saygı değer Cumhuriyet Halk Partili dostlarım;

Uzun süren aday adaylığı sürecinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu süreçte desteğini esirgemeyen Çiğli halkına, Çiğli’deki sivil toplum kuruluşlarına, Çiğli İlçe örgütümüze , İzmir İl örgütümüze yürekten teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Beni bu onurlu göreve laik gören parti meclisimize, merkez yürütme kurulumuza, yerel yönetimler birimimizin tüm sorumlularına ve enerjisiyle, duruşuyla, söylemleriyle önümüzü açan sayın genel başkanım eczozgurozel ‘e saygılar sunuyor.

ORTAK MÜCADELEYE İHTİYACIMIZ VAR

Değerli Çiğli halkı yerel seçim sürecini birlikte tamamlayıp partimizin amaçladığı onurlu sonucu birlikte alacağız. Bu anlamda siz değerli halkımıza, partimize, çalışma arkadaşlarıma, merkez yürütme kurulumuza, saygı değer genel başkanımıza laik olan çalışmalar yürütmek için ortak akla, ortak mücadeleye ve tükenmez bir enerjiye ihtiyacımız var. Bunu birlikte sağlayacağımıza olan inancımla saygılarımı sunuyorum.

Baron Jacob Rothschild neden öldü?  Lord Jacob Rothschild kimdir? Baron Jacob Rothschild neden öldü? Lord Jacob Rothschild kimdir?

Kaynak: Haber Merkezi