İnşaat Mühendisi Halil Bülbül Ak Parti’den Kemalpaşa Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Ak Parti İlçe Binasında İlçe Başkanı Dr. Metin Yaşar tarafından karşılanan Halil Bülbül adaylık dosyasını teslim etti.

HALİL BÜLBÜL “ÜZERİME DÜŞEN GÖREVİ SEVEREK VE ŞEREFLE YAPMAYA HAZIRIM”

Dosya tesliminde konuşan Halil Bülbül “Beraber çıktığımız bu yolun zorlu olduğunu biliyorum. Bu yolda hayalini kurduğumuz hedefe ulaşabilmek için üzerime düşen görevi severek ve şerefle yapmaya hazırım. Ben sefayı değil cefayı paylaşmaya adayım. Tek bir yürek tek bir nefes gibi çalışmaya adayım. Aydınlık günleri hep beraber çoğaltmaya adayım. Biliyorum ki zor ve yorucu olacak ama gecemizi gündüzümüzü katarak yorulmadan yola çıkmaya hazırım. Bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu önemli günde beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

METİN YAŞAR “CUMHUR İTTİFAKININ BAYRAĞINI KEMALPAŞA’DA DALGALANDIRACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Kalp hastalığı bulunan yenidoğan, İstanbul'a uçak ambulansla sevk edildi Kalp hastalığı bulunan yenidoğan, İstanbul'a uçak ambulansla sevk edildi

Kemalpaşa’nın sorunlarını bilen, Kemalpaşa’nın derdiyle dertlenen kendinden önce Kemalpaşa’yı mesele edinen insanlara ihtiyacımız var. Şu ana kadar benim şahit olduğum, Kemalpaşa’da özellikle Ak Parti ve Cumhur ittifakı adayları için söylüyorum, o özellikleri taşıyan kardeşlerimiz olduklarını düşünüyorum. Halil Bülbül kardeşimiz Mühendislik bilgisiyle, sanayi bilgisiyle, siyasi bilgisiyle 30 yıldır siyasetin içerisinde olan birisi. Hassasiyetleri bilmeme gibi bir özelliği yok. Bende şahidim ki biliyor. Ama diğer aday adaylarımız da en az Halil Bülbül kardeşim kadar bu özelliklere sahipler. Onun için Ak Parti ve Cumhur İttifakının başarısı buralarda saklı. Yönetimlerimiz yetkin, yetkili ve bilgili ellerde olduğu için başarı oradan geliyor. Elbette ki burada ağırlıklı olarak Halil Bülbül kardeşimi destekleyen hemşerilerim var. Ama inanıyorum ki aday kim çıkarsa çıksın buradaki tüm yürekler yüzde 99 bu parti için, Cumhur ittifakının başarısı için birlik olacak. Bunda en ufak bir şüphem yok. Ve öyle olmasını da diliyorum. Herkes kendi gönlünden geçen adayı istiyor. 6-7 tane aday olacak tahminimce. Ama birisi başkanımız olacak. Aday adayımız değil, başkanımız olacak diyorum! Onun etrafında kenetlenip Cumhur İttifakının bayrağını Kemalpaşa’da dalgalandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.