Popüler oyuncu Serenay Sarıkaya ile şarkıcı Mert Demir'in aşkı, her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Kuruçeşme'de el ele görüntülenen çift, sessizliğini korurken, ilişkileri Hülya Avşar'ın YouTube programında yaptığı yorumla gündeme bomba gibi düştü.

Serenay Sarıkaya Hülya Avşar'ın Mert Demir yorumuna çok sinirlenecek: "Serenay'a ayıp olur mu?"

Elçin Sangu'dan Baldur's Gate aşkı: Hayranları ve oyuncular coştu! Elçin Sangu'dan Baldur's Gate aşkı: Hayranları ve oyuncular coştu!

Avşar, Murat Boz'un "Beğendiğin biri var mı?" sorusuna Mert Demir'i övgü dolu sözlerle överek, "Serenay'a ayıp olmaz mı? Mert Demir çok hoş çocuk!" dedi. Bu sözler, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı ve Avşar'ın bu yorumunun, Sarıkaya ve Demir'in ilişkisini onayladığı şeklinde algılandı.

Öte yandan, Sarıkaya ve Demir cephesinden ise herhangi bir açıklama gelmedi. İkili, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor ve hakkındaki haberlere sessiz kalmayı sürdürüyor. Sosyal medyada ise çiftin hayranları, Avşar'ın yorumuna farklı tepkiler gösteriyor. Bazı hayranlar Avşar'ın sözlerine katılırken, bazıları ise bu yorumu yersiz buluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ