Doğuştan para sıkıntısı çeken bireylerin yaşadığı zorluklar, astroloji ile ilişkilendirilerek 3 burcun bu konuda daha fazla zorlanabileceği belirtilmektedir. Para konusunda sıkıntı yaşayan bireylerin bu durumu astrolojik olarak ele alındığında, 3 burcun daha fazla etkilenebileceği düşünülmektedir.
 

Posta'da yer alan bir içerikte; Doğuştan beş parasız burçların listesi paylaşıldı. O burçlar arasında ''İkizler, Kova ve Balık'' burcu ilk sırada yer alıyor.

300 Yıllık geçmişi var! Tadı ile damak çatlatıyor 300 Yıllık geçmişi var! Tadı ile damak çatlatıyor

İşte İkizler, Kova ve Balık burcuyla ilgili detaylar

İKİZLER BURCU

İkizler burcu çok hazırcı oldukları için para konusunda sık sık sorun yaşalar. Çünkü onlar kendilerine bile cimridirler. Para konusunda bu yüzden en çok sıkıntı çeken burçlar sıralamasında ilke girerler. Zenginlik bunalımları onları zora sokar bu yüzden ellerindekini bile kaybetme ihtimalleri var.

KOVA BURCU


Hayat konusunda da başarılı olmadılar para konusunda da. Kova burçları sürekli olarak hesap kitap yapıp işin içinden çıkamıyorlar. Kova burçları adeta profesyonel fakirler. Çünkü onlar hep eksilerdeler. Başkalarında güvenemediklerinden de yatırımları ellerinde patlar.

BALIK BURCU


Onlar yemeye içmeye alıştıkları için ceplerinde para tutmaz. Hesap kitap bilmezler. Sürekli olarak rahatlığa alışmışlar. Onların para açısından kendilerine bile faydaları yok. Kazanmak ve biriktirmek kim onlar kim. Anca Balık burçları yiyip dursunlar. Zenginlik ve para onlar için hayal kurmak. Fırsatları da iyi değerlendirmeyi bilmezler.

Mutfakta bu hatayı sakın yapmayın: Zehirlenebilir hatta ölebilirsiniz! Mutfakta bu hatayı sakın yapmayın: Zehirlenebilir hatta ölebilirsiniz!

Kaynak: Haber Merkezi