BESİAD ve KASİAD’ın desteğini alan Ünsal “Karşıyaka’yı örnek alınan, marka bir kent yapacağız. Bunun için iş insanlarının desteğine ihtiyacımız var. Gösterdikleri ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Karşıyaka’da sokak kültürü gelişecek, esnaf kazanacak” dedi.

İŞ İNSANLARINDAN SICAK KARŞILAMA

Yerel seçim çalışmaları kapsamında iş insanlarıyla bir araya gelen CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Yıldız İşçimenler Ünsal, Karşıyaka Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Süleyman Özsakallı, Karşıyaka’nın tanınmış iş insanlarından Yılmaz Temizocak ve dernek üyeleri İşçimenler Ünsal’ı bağrına basarken, yerel seçimlerde de destek sözü verdi. Başkan adayı Ünsal, iş insanlarının kente dair projelerini, talep ve önerilerini dinledi.

Whatsapp Image 2024 02 10 At 14.55.19

ORTAK PROJELER ÜRETECEĞİZ

Son anket verileri paylaşıldı! İBB'de bakın hangi parti önde Son anket verileri paylaşıldı! İBB'de bakın hangi parti önde

CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Yıldız İşçimenler Ünsal bir sonraki ziyaretini ise Bostanlı Esnaf, Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ne yaptı. Dernek Başkanı Sami Arslan ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Ünsal, ortak projeler üreteceklerinin sözünü verdi.

“SOKAK KÜLTÜRÜ GELİŞECEK, ESNAF KAZANACAK”

Yıldız İşçimenler Ünsal “Karşıyaka yaşayan, dinamik bir kent. Bu özelliğini yitirmemesi için elimizi taşın altına koymalıyız. Özellikle Çarşı ve Bostanlı’daki alışveriş sokakları bizim gözbebeğimiz. Buralara çağdaş kimlikler kazandırmalı, yeni bir cazibe merkezi olarak gençlerin, kentlilerin hizmetine sunmalıyız. Eskiden olduğu gibi sokak kültürünü geliştirmeliyiz. Esnaf ne kadar kazanırsa ilçemiz o kadar gelişir, nitelik kazanır. Bunun için iş insanlarına ihtiyacımız var. Ortak projeler üreteceğiz, yaptığımız çalışmalara katkı koymalarını isteyeceğiz. Verdikleri destek için minnettarım” dedi.

“SONUNA KADAR DESTEK OLACAĞIZ”

KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı “Karşıyaka’nın bağrından çıkan, her sokağını bilen, sosyal, kültürel ve spor yaşamına hakim bir başkanla çalışmak bizler için büyük mutluluk olacak” dedi. BESİAD Başkanı Sami Arslan “Yıldız hanım içimizden biri, bizleri tanıyan ve bilen bir başkan adayı. Bu açıdan son derece şanslıyız. Görev yaptığı süreçte destekçisi olacağız” dedi. İş insanı Yılmaz Temizocak “Yıldız hanım bizim ailemizin kızıdır. Karşıyaka’ya çok layıktır. Çok çalışacağız ve kendisini başkan yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: BÜLTEN