Sığınmacı ve diyanet işleri başkanlığı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarıyla devam ediyor. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından Boluluları uyararak;  'Yatak odanızın üstünde verici var, çıkın çatıya bakın' ifadelerini kullandı 

Tanju Özcan'ın açıklaması şu şekilde: 

Değerli Bolu'lu Hemşerilerim,

Bugün size bir uyarı ve talebim olacak. Belediyeler zaman zaman cep telefonları için meydanlara ve yeşil alanlara vericiler koymak istediğinde sağlığınızı düşünerek ve çocuklarınızın sağlığını düşünerek buna tepki gösteriyorsunuz, protesto ediyorsunuz. Ancak çoğunuz bilmiyor ki yatak odanızın üstünde verici var. Turkcell'in var, Vodafone'un var, Türk Telekom'un var. Sizin bundan haberi dahi yok. Siz apartmanınızın önündeki meydana veri konulacak diye tepki gösterirken yatak odanızın üstünde verici olduğundan habersizsiniz. O yüzden çıkın çatıya bakın, kontrol edin.

AK Parti camiası yasta: Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol hayatını kaybetti! AK Parti camiası yasta: Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol hayatını kaybetti!

Herkes kontrol etsin...

Kime ait verici varsa lütfen bunu Bolu Belediye Başkanlığı'na bildirsin. Çünkü bu firmalar bizden bu bilgileri gizliyorlar. Belediyemizin 444 26 58 numaralı telefonunu 24 saat arayıp bu ihbarları bizlerle paylaşınız. Bolu'muz için gerçekten çok önemli.

Tanju Özcan

Kaynak: HABER MERKEZİ