Netflix, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini açıkladı. Zirvede ikinci haftasını dolduran yerli yapım Kübra yer alırken, onu Griselda ve Berlin takip etti.

Afşin Kum'un Kaleminden Bir Başarı Hikayesi

Daha önce Sıcak Kafa kitabıyla Netflix'e uyarlanan Afşin Kum'un bir diğer eseri olan Kübra, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı, Yağmur Taylan ve Durul Taylan imzalı dizi, "Sen farklısın!" mesajıyla izleyicileri gizemli bir dünyaya sürüklüyor.

Kübra: Karanlık ve Işık Arasındaki Savaş

İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde yaşayan Gökhan, hayatının aşkıyla evlenmek için çabalarken, Kübra adlı gizemli bir kullanıcıdan mesajlar almaya başlar. Bu mesajlar, Gökhan'ı kimsenin bilmediği olaylara ve karanlık bir savaşın tam ortasına sürükler.

Kübra'nın Güçlü Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoy'un yanı sıra Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Aytek Şayan, Cihan Talay ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta oyuncuların yer aldığı Kübra, izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Sıcak Kafa'nın İkinci Sezonu Neden Gelmedi?

İzmir Fashion Week'ten muhteşem başlangıç İzmir Fashion Week'ten muhteşem başlangıç

Afşin Kum'un Sıcak Kafa romanından uyarlanan ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan yerli distopik dizi Sıcak Kafa'nın ikinci sezonu için ise hayranlar hala bir açıklama bekliyor.

Kübra, Netflix'te izleyicileri bekliyor!

Gizem, gerilim ve fantastik ögeleri barındıran Kübra, izleyicileri sürükleyici bir hikayeye ve etkileyici bir görsel şölene davet ediyor. Diziyi henüz izlemeyenler için Netflix'te yer alıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ