İZSU duyurdu! 12 Haziran Çarşamba Güzelbahçe, Seferihisar ve Urla'da kesinti olacak! İZSU duyurdu! 12 Haziran Çarşamba Güzelbahçe, Seferihisar ve Urla'da kesinti olacak!

Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan toplu taşıma hizmetleri, 16 Haziran Pazar günü saat 00.00’da başlayacak ve 19 Haziran Çarşamba günü saat 24.00’e kadar devam edecek. Toplu taşımanın ücretsiz olması, hem şehir içi ulaşımda rahatlık sağlayacak hem de vatandaşların bayram süresince ekonomik olarak daha az zorlanmalarını amaçlıyor.

Ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediyesi-TCDD ortaklığıyla işletilen İZBAN da bu süre zarfında ücretsiz hizmet vererek şehirlerarası ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak. Bu sayede, bayram ziyaretleri yapmak isteyenler, sevdiklerine kolaylıkla ulaşabilecek ve bayramın tadını çıkarabilecekler.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulaması, bayram süresince şehrin her noktasında ulaşımı ücretsiz hale getirerek, vatandaşların bayramı huzur ve mutluluk içinde geçirmelerine katkı sağlayacak. Bu hizmetten faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar, belirtilen tarihler arasında toplu taşıma araçlarını ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Muhabir: ATAKAN BAŞPEHLİVAN