Yapım şirketi bir açıklamada bulundu:

Bahar dizisinde Demet Evgar'ın gençliğini oynayan Yeşim Çelebi kimdir? Bahar dizisinde Demet Evgar'ın gençliğini oynayan Yeşim Çelebi kimdir?

"Dava süreci kapsamında alınan tedbir kararının uygulanabilmesi için 2 Şubat Cuma gününe kadar, davayı açan kişi tarafından mahkemeye 3,5 milyon TL yatırılması gerekmektedir. 26 Ocak'tan itibaren bu meblağın yatırılmamış olması sebebiyle "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filmi Türkiye genelinde seyircisiyle buluşmaya ve sinema salonlarında izlenmeye devam etmektedir." dedi. 

"USTAMIZI YALNIZ BIRAKMAYALIM"

 "Seyircilerimizi, en yakınlarındaki sinemaya giderek Cem Karaca'nın mirasına sahip çıkmaya ve geçmişte olduğu gibi bugün de büyük ustamızı yalnız bırakmayıp sanatını desteklemeye davet ediyoruz. Bu mücadelede birlikte olalım ve Cem Karaca'nın hatırasını yaşatalım."

NE OLMUŞTU?

8 Şubat 2004'te hayatını kaybeden Cem Karaca'nın son eşi İlkim Karaca, Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi için kendisinden onay alınmadığı gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu. Karaca'nın belirlenen 3.5 milyon TL'lik teminatı mahkemeye yatırması halinde filmin gösteriminin durdurulmasına karar verilmişti.

Kaynak: BÜLTEN