Kasım ayı Enflasyon tahmini ekonomistlerden gelen sonuçlar Kasım ayı Enflasyon tahmini ekonomistlerden gelen sonuçlar


Ülkü Grup, Ülkü Konsept Ev Alışverişi “ÜKEA” markasını basın toplantısıyla tanıtıldı.
Adnan Menderes Hava Limanı yakınında Görece Süleyman Demirel Bulvarı’nda 7 bin metrekare kapalı alanda açtığı alışveriş merkezini Cumartesi günü açıyor.  Açılış öncesi gerçekleştirilen basın toplantısında Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, İlk mağazalarını İzmir’de açtıklarını daha sonra İstanbul, Ankara, Antalya, Trabzon, Samsun, Sakarya mağazalarını açacaklarını sonra yurtdışında da genişleyeceklerini, mağazada eviniz için her şeyi en uygun fiyata bulabileceklerini hatta e ticaretin altında etiketlerle karşılanacağını belirtti.
Uygun fiyatla keyifli alışveriş…
Ülkü, toplantıda bugüne kadar elde ettikleri başarıyı alın teri ve emeğin birleşiminden doğan takım çalışması bağladı. Maddi sermaye yanı sıra ticaretin güven ve istikrar üzerine kurulu olduğunu vurguladı. “Heyecanımıza ortak olduğunuz için burada olduğunuz için teşekkür ediyorum. Yarım asrı aşkın ticaret deneyimimizi, ÜKEA markası çatısı altında açılışa sayılı günler kala sizlere sunmaktan onur duyuyorum” dedi.


 
Ülkü, kurumsal imajlarını koruyarak milli ve yerli ekonomi bayrağını dalgalandırma kararlılıklarını sürdürdüklerini belirtti. Ülkü Grup’un küresel rekabet ve tekelleşme eğilimine karşı bilinçli bir duruş sergilediğini ifade eden Ümit Ülkü, ÜKEA markasını Türkiye’ye kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Yüksek kalite ve modern çizgilere sahip, mobilyadan ev tekstiline, beyaz eşyadan elektrikli ev aletlerine ve bütün ev ihtiyaçlarınızı karşılamanız için her şeyi düşündüklerini ifade etti.
Herkesi bekliyoruz…
Ayrıca, Ülkü Grup olarak dünya genelindeki ekonomik zorluklara karşı üretmeye, çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Ülkü, “ÜKEA olarak, insanların yaşam alanlarında hayal ettikleri şıklığı, konforu, kaliteyi ve estetiği kendi ülkelerinde, kendi şehirlerinde, kendi öz sermayeleriyle tercih etmelerini istedik. Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük. Özgüvenimiz, güçlü öz sermayemiz, teknolojiye olan yetkinliğimiz ve evrensel standartlarda ahlaki değerlere bağlılığımızla ‘güç birliği’ misyonumuzda, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetimizi sürdüreceğiz. Çok uygun fiyatlarla kredi kartı yanı sıra senetle ya da bizim destek olacağımız kredi yolu ile alışveriş yapabilecek. Nakliye ve kurulum da bize ait olacak. Çok yakın bir zamanda servis imkanı da olacak. Çocuklar için oyun alanı ye iç alanları ile keyifli bir alışveriş ortamı yarattık. Tüm halkımızı Cumartesi açılışımıza bekliyoruz.” şeklinde konuştu