'Konuşanlar' programıyla büyük çıkış yakalayan, şimdilerde dijital platformda sevenlerinin karşısına çıkan Hasan Can Kaya, "Özel hayatımı sizden kaçarak yaşamaya çalışıyorum" diyerek, basın mensuplarına esprili bir sitemde bulundu. Ünlü komedyen, 'hayran' sorusuna ise dikkat çeken bir cevap verdi.

Hasan Can Kaya, önceki gün magazin gazetecilerine iftar yemeği verdi. Geçtiğimiz hafta Etiler'de görüntülenen ve "çalışanlarını lüks arabasıyla otobüs durağına bıraktığı" haberleriyle gündem olan komedyenden açıklama geldi.Hasan Can 2

"KONUŞANLAR'DA SÜRPRİZİMİZ VAR"
Stand-up gösterileriyle ilgili olarak Hasan Can Kaya, "Sold-out her yer çok şükür. Turne şahane gidiyor. Bu sezon sonuna kadar oynayıp, sonra yenileyeceğim. 'Konuşanlar' iyi gidiyor, mayıs ayı içerisinde yayınlayacağımız bir sürprizimiz var. Enteresan bir bölüm geliyor" şeklinde konuştu.
İngilizce stand-up hayali olan 34 yaşındaki komedyen, "Yenisi yine Türkçe olacak. İngilizce için çalışmalarımız var. İngilizce handikap olabilir, enerji geçmeyebilir. Geçmezse düştüğümüz durum komik olur" şeklinde konuştu.İngilizce stand-up hayali olan 34 yaşındaki komedyen, "Yenisi yine Türkçe olacak. İngilizce için çalışmalarımız var. İngilizce handikap olabilir, enerji geçmeyebilir. Geçmezse düştüğümüz durum komik olur" şeklinde konuştu.

Suphiye Orancı'nın gizemli hayatına dava gölgesi: Kızları babalık davaları ve anne arayışında! Suphiye Orancı'nın gizemli hayatına dava gölgesi: Kızları babalık davaları ve anne arayışında!

"ALTI BÖLÜKLÜK DİZİ GELECEK"
Yeni projesinden bahseden ünlü komedyen, "Dijital platforma altı bölümlük dizi gelecek, onu yazıyorum. Altı ayı var" açıklamasını yaptı.

"BEKAR ADAMIM"
"Çok yoğunsunuz, özel hayatınıza nasıl zaman ayırıyorsunuz?" sorusuna Hasan Can Kaya, "Bir formül buluyorum. Özel hayatımı sizden kaçarak yaşamaya çalışıyorum. Bir gizemi olmalı. Şaka bir yana kaçmıyorum, bekar adamım. Çok saçma bir cevap verdim" diyerek güldürdü.

"BEN DE ONUN HAYRANI OLURUM"

Komedyen, "Hayranınızla birlikte olur musunuz?" sorusunu ise "Aşık olmak birine hayranlığı da içerir. Karşılıklı bir etkileşim varsa birbirinize hayransınızdır zaten. Hayranımla birlikte olurum. Ben de onun hayranı olurum" şeklinde yanıtladı.

Kaynak: milliyet