Mustafa Sarıgül'den Montella'ya sert çıkış: Senden çoban bile olmaz! Mustafa Sarıgül'den Montella'ya sert çıkış: Senden çoban bile olmaz!

Murat Övüç, son dönemlerin popüler sosyal medya fenomenlerinden biri olarak öne çıkarken, lüks yaşam tarzıyla da dikkat çekiyor. Instagram'da 3 milyon 900 bin takipçisi bulunan Övüç, hesabında ürün reklamı yapmanın yanı sıra sahne şovlarını ve özel hayatına dair detayları takipçileriyle paylaşıyor. Gelinine taktığı 2 kilo altınla gündeme gelen Murat Övüç hakkında merak edilen soruların yanıtları ise şöyle.

Murat Övüç Kimdir

Murat Övüç kimdir?

Murat Övüç, 1968 yılında Van'da doğdu. Beş kardeşin en küçüğü olan Övüç, Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördükten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı. Altı yıl evli kalan Övüç'ün bir oğlu bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni, 18 ay askerlik yaptığını da paylaşmıştır. Tarot falı bakıp yaşam koçluğu yapan Murat Övüç, sahne şovları ile tanınmaktadır. Kadınlar matineleri düzenleyen Övüç, ayrıca düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarda sahne almaktadır. Sosyal medyada aktif olan Murat Övüç, reklam işbirlikleri yaparken, sinema filmlerinde de rol almıştır. İlk olarak 2018'de vizyona giren "Benim Adım Osman" filmiyle oyunculuğa adım atan Övüç, aynı yıl "Çift'lik Bank: Tosun Firarda" filminde ve ardından "Kolej Rüyası" adlı dizide kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca, 2019 yılında "Uykusuzlar Kulübü" isimli programı hazırlayıp sunmuştu.

Kaynak: Haber Merkezi